Obóz Zerowy Politechniki Radomskiej

 

Obozy zerowe organizowane przez Politechnikę Radomską i Zrzeszenie Studentów Polskich mają wieloletnią tradycję i doświadczenie w dziedzinie integracji studenckiej. Dzięki nim zdobywasz wiedzę na temat studiów, znasz odpowiedzi na pytania „Co?”, „ Gdzie?” i „Jak?” i nie czujesz się zdezorientowany wkraczając w mury uczelni, jesteś po prostu „u siebie”. Zdobywasz cenne znajomości, poznajesz ludzi, którzy na pewno potem Ci pomogą. Obozy te są unikalne na ogromną skalę, gwarantujemy, że nigdy czegoś takiego nie przeżyliście, po prostu kwintesencja studenckiej rozrywki.

 

CZAS 5.09.2011 – 14.09.2011
MIEJSCE Piwniczna Zdrój
OŚRODEK Beskid (www.beskid.pl)
KOSZT 370 pln
LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000781997037#!/event.php?eid=135948456491472 • Co jest w cenie?

  Zakwaterowanie w komfortowym ośrodku w pokojach z łazienkami, TV-SAT i Wi-fi, transport autokarowy w obie strony, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), indywidualne ubezpieczenie dla każdego uczestnika oraz niezapomniane wrażenia podczas wielu organizowanych imprez i atrakcji.

 • Do kogo adresowany jest obóz?

  Z założenia obozy zerowe są organizowane dla nowo przyjętych studentów Politechniki Radomskiej rozpoczynając tym samym integrację już przez rozpoczęciem roku akademickiego, jednakże jeżeli ktoś nie był na takim obozie na pierwszym roku, a nadal studiuje u nas na Uczelni również ma możliwość pojechania na obóz, więc nic straconego. Zasada jest jedna, jako uczestnik można pojechać tylko raz, potem istnieje możliwość pojechania jako kadra obozu ale o tym dowiecie się później.

 • Dlaczego tak tanio?

  To pytanie zadają nam chętni co roku, szukają haczyka, jednak takowego nie ma. Cena jest tak niska ponieważ znaczną część dopłaca Samorząd Studencki Politechniki Radomskiej.

 • Kadra?

  Kadra obozu składa się z członków ZSP, studentów takich jak i Wy, którzy kiedyś również podjęli jedną z najbardziej słusznych decyzji i pojechali na zerówkę, jeżeli Wam się spodoba, za rok to możecie być i Wy.

 • Jak się zapisać?

  Zapisywać się na obóz możecie w terminie do 31 sierpnia jednak liczba miejsc jest ograniczona więc im wcześniej tym lepiej. Warunkiem pojechania na obóz (oprócz figurowania na liście studentów PR) jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz dowodu wpłaty. Kwestionariusz można odebrać osobiście w Siedzibie URSS, będzie dostępny również w Centralnym Punkcie Informacyjnym (gdzie składacie wasze dokumenty), klubie Alibi. Można też pobrać kwestionariusz w postaci pliku i wydrukować samodzielnie. (Przyjmujemy tylko w pełni wypełnione kwestionariusze) Jeżeli ktoś jest spoza Radomia lub z innego powodu nie będzie mógł złożyć kwestionariusza osobiście, można również zeskanować wypełniony formularz i wysłać go na nasz adres e-mail.

Wpłaty można dokonać w Kasie (w budynku obok siedziby URSS) lub przelewem na konto

Bank PKO S.A. I odział w Radomiu
Nr konta: 90 1240 1789 1111 0000 0776 9669
Tytułem: Opłata za Obóz Zerowy 2011

Termin wpłaty nie musi się pokrywać z terminem złożenia kwestionariusza ale obie czynności musicie wykonać w terminie do 31 sierpnia, w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszonych osób pierwszeństwo będą miały osoby, które już dokonały opłaty.

Jeżeli macie jakiekolwiek inne pytania lub po prostu chcecie z nami pogadać zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 :)

Siedziba URSS: ul. Malczewskiego 29 pokój nr 11

Wiele osób ma problemy z dotarciem do naszej siedziby więc dodatkowo zamieszczamy krótki opis dotarcia do celu. Punktem orientacyjnym może być Klub Studencki Alibi lub przystanek autobusowy Malczewskiego/Wernera po tej samej stronie co klub (linie nr 4, 12, 23). Jeżeli już jesteśmy w tym miejscu, wchodzimy w bramę obok klubu i kierujemy się na prawo, wejście znajduje się po lewej stronie od widocznej windy dla niepełnosprawnych. Wchodzimy w drzwi kierujemy się po schodkach na prawo potem prosto korytarzem do kolejnych schodów znajdujących się po lewej stronie, wchodzimy na pierwsze piętro i po lewej stronie znajduje się upragniony pokój nr 11 :)

Kontakt

Siedziba URSS: ul. Malczewskiego 29 pokój nr 11
Nr telefonu: (048) 361 73 86 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-15)
lub 600533870 (godziny 9-16)
Nr gg: 36773299 (głównie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-15)
Adres e-mail: samorzad@pr.radom.pl

ZałącznikWielkość
kwestionariusz zewnatrz CMYK a4 poprawiony.jpg379.47 KB
kwestionariuszwewntrzCMYKA4.jpg281.97 KB
zerowka 2011.jpg158.48 KB

Facebook:

Kontakt:

ul. Malczewskiego 29, pokój nr 11 (I piętro)
26-600 Radom
tel./fax. 361-73-86
Zapraszamy od pon. do pt., od 10.00 do 15.00